Tentoonstelling 2013

Net als in het vooraf gaande jaar was onze tentoonstelling weer in November.
Ieder jaar is het weer spannend van wie er in de ogen van de keurmeesters de beste EK, stel en stam heeft gekweekt.
Dit jaar waren daar de heren P. Ooijen, M. van Merrienboer, J. Meesters, K. Paantjens en dhr P. Onderdelinden voor uitgenodigd.
De heren hadden er hun werk mee om de 228 ingeschreven vogels naar waarde te beoordelen.
Helaas kunnen niet alle ingezonden vogels als winnaar naar huis gaan dus moet er keuzes gemaakt worden.

Ieder jaar spelen we in hoofdgroepen, dat wil zeggen dat er in elke hoofdgroep een Kampioen gekozen moet worden.
Na de hand van hoeveel ingeschreven vogels per hoofdgroep moet er ook nog een 1ste, 2de of zelfs 3de plaats aangewezen worden.

Hieronder vindt u de kampioenen van 2013

Voor de gehele catalogus klikt u HIER

Hoofdgroep Naam inzender Punten Kooi Nr.
Hoofdgroep 07 M. Deijkers 92 17
Hoofdgroep 08 T. Goossens 92 28
Hoofdgroep 09 L. Westdijk 92 52
Hoofdgroep 11 A. Adams 92 66
Hoofdgroep 12 D. Raaymakers 91 82
Hoofdgroep 13 P. den Braber 90 86
Hoofdgroep 16 P. den Braber 90 87
Hoofdgroep 22 P. den Braber 91 88
Hoofdgroep 28 G. Nieuwehuyzen 92 102
Hoofdgroep 40 T.Faassen 92 104
Hoofdgroep 43 J. Beuzenberg 93 107
Hoofdgroep 46 T. Faassen 90 112
Hoofdgroep 49 H. Beuzenberg 91 113
Hoofdgroep 51 G. Nieuwehuyzen  92+ 116
Hoofdgroep 52 H. Beuzenberg 93 129
Hoofdgroep 54 J. Beuzenberg 93 144
Hoofdgroep 56 I. de Jong 93 149
Hoofdgroep 57 A. Mingeroet 92 170
Hoofdgroep 61 W. van Ham 90 174
Hoofdgroep 63 A. Westdijk 93 192
Hoofdgroep 66 F. Broeren 93 204
Hoofdgroep 67 A. Broeren 92 219
Hoofdgroep 68 P. den Hollander 92 228
Stammen Kleur-, vorm en postuurkanaries D. Raaymakers 372 74 t/m 77
Stammen Tropen, Bastaarden, cultuur en overige H. Beuzenberg 367 125 t/m 128
Stammen Kromsnavels A. Westdijk 370 182 t/m 185
Stellen Kleur-, vorm en postuurkanaries A. Adams 185 66/67
Stellen Tropen, Bastaarden, cultuur en overige J. Beuzenberg 185 142/143
Stellen Kromsnavels F. Broeren 185 206/207
Derby N. Pieters  91+ 173
Kampioen OEK G. Nieuwehuyzen 92 124
Kampioen OK H. Beuzenberg 93 138
Algemeen Kamp + Bondskruis F. Broeren 93 204
Best Aangewezen vogel H. Beuzenberg 93 129
Winnaars Koppelkoers: J. Beuzenberg + H. Beuzenberg 555  
Jeugd kampioenen 
Hoofdgroep 50 W. v Lier 90 114
Hoofdgroep 52 W. v Lier 92 134
Algemeen Kamp. + Bondsmedaille W. v Lier 92 134

Hieronder vindt u nog foto`s voor een kleine impressie.

Door op de foto te klikken vergroot deze.